KWIACIARNIA Biancoflora

Kwiaciarnia  oferuje bukiety, wiązanki wykonane ze świeżych i sztucznych kwiatów. W ofercie mamy również kwiaty doniczkowe i wieńce pogrzebowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu nasze kompozycje są starannie wykonane.

W naszej kwiaciarni oferujemy wiązanki okolicznościowe z żywych i sztucznych kwiatów.

Chrzest święty to pierwsza ważna uroczystość Małego Człowieka. Na tą okazję proponuję przede wszystkim delikatne bukieciki i dekoracje gromnicy, do wykonania których używam drobnych i nietrujących kwiatów.

Pierwsza Komunia Święta to okres ważny dla każdego dziecka, a także dla rodziców, którzy  zajmują się przygotowaniem uroczystości. Pociechy wkraczają w nowy etap życia – to jeden z pierwszych, poważnych kroków ku dorastaniu.

Bukiet ślubny to nieodłączna część wizerunku Panny Młodej. Wiązanki ślubne wykonujemy z delikatnych, subtelnych i lekkich kwiatów i dodatków.

Dekoracje okolicznościowe dostosowujemy do preferencji Klientów, wybranego motywu, rodzaju obiektu sakralnego oraz innych walorów wpływających na wizualny efekt dekoracji

Kwiaty w pudełku – Flower Box

Pozwól, że zmienimy sposób, w jaki postrzegasz wręczanie kwiatów. Na początek: połączymy piękną tradycję z nowoczesną stylizacją…

Dekoracje świąteczne  czy można wyobrazić sobie święta bez pięknych, świeżych kwiatów i oryginalnych świątecznych stroików?

Wszystkich Świętych na tę okoliczność wykonujemy wiązanki ze świeżych  i sztucznych kwiatów. Kompozycje bukietów układane przez najlepszych polskich florystów. Dostawa kurierem w dowolne miejsce w Polsce.

Wiązanki Pogrzebowe to kompozycje bukietów układane z pasją i zaangażowaniem. Możliwość wysyłki kurierem w dowolne miejsce w Polsce. Zamów bukiet lub wiązankę i podkreśl swoją pamięć o zmarłym.

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY

PUDEŁKA NA KWIATY
PUDEŁKA NA PREZENTY
TOREBKI OZDOBNE
KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE

GALERIA REALIZACJI

Adres

ul.Srebrzyńska 1   91-074 Łódź

czynne od poniedziałku do piątku 9-17 sobota 9-15

 

E-mail : biancoflora@o2.pl

 

 

Tel. 42 640 76 18, 500 200 789

 

Numer Konta : 92 1050 1461 1000 0092 6233